Ledelse og ansatte

Ledelse og administrasjon:

------------------------------------------------

Rektor: Maria Hägnefelt
Tlf.: 23 19 61 61

Ansvar for 1. og 2. trinn.

Assisterende rektor: Karl Otto Aaker
Tlf.: 23 19 61 62

Ansvar for 6. og 7. trinn og mottak.

Inspektør: Thomas Arstad 
Tlf.: 23 19 61 64

Ansvar for 3., 4. og 5. trinn.

Administrasjonsleder: Lise Sparengen
Tlf.: 23 19 61 60

Avdelingsleder AKS: Rikke Næss Wilhelmsen
Tlf.: 23 19 61 70

 

Pedagogisk personale:

-------------------------------------------------

1A: Siw Falch Fagerheim 

1B: Karin Eliassen Sandven

1C: Elisabeth Belsvik

Ressurslærer: Pernille Herwell

Assistent: Franchesca E. Paz

-------------------------------------------------

2A: Grethe Sagbakken 

2B: Maren Breien

2C: Henrik Kornelius Lund 

Spesialpedagog: Siw-Beate Aamodt

Assistent: Thea Arnesdotter Lien

---------------------------------------------------

3A: Linn-Cathrin Foss 

3B: Kristine Farbrot Nodeland 

3C: Astrid Oline Jakobsen Furnes

Spesialpedagog: Siw-Beate Aamodt

Ressurslærer: Astrid Marie Sætre Aaland 

Assistent: Mari Solstad

Assistent: Stian Rokstad Clausen

-------------------------------------------------

4A: Amanda Sagedal

4B: Unni Svandal

4C: Mari Utgarden

Ressurslærer: Anette Borge 

-------------------------------------------------

5A: Arne Forgard

5B: Sjur Torp

Ressurslærer: Tarjei Utgarden

Assistent: Bendik Aunan

Assistent: Eugenia Carlosama 

--------------------------------------------------

6A: Helle Bones

6B: Mathias Langfeldt

6C: Marius Roti

Ressurslærer: Gunnar Steen

Ressurslærer: Julie Udjus

Assistent: Johannes Jannesson

Assistent: Thea Skårsmoen

--------------------------------------------------

7A: Andrea Asp Gjøvik
7B: Guro Myrvold Stubberud

7C: Christian Didrik G. Jacobsen

Ressurslærer: Gunnar Steen

Ressurslærer: Nina Korme

Assistenter: Katrine Alderin

---------------------------------------------------

Lærere mottak: Viktoria Karlsen Tjora

Sara Marie Pane

                      

---------------------------------------------------

Faglærer i kunst & håndverk: Siril Brunstad

Faglærer i mat & helse: Gunnar Steen

Faglærere i kroppsøving: Espen Langerud Sannes

                                                Ingvild Saksvik

                                                 

Øvrig ansatte:

---------------------------------------------------

Bibliotek: Kari Nysæther

Vaktmester: Ville Ola Aarseth

IKT-Ansvarlig: Jakob Edvard Thu

Vaskepersonale:
Sujatha Punithan
Ali Abshir

Sacir Suvalija